מתי כדאי להשתמש בשירותי הובלות עם מנוף?

הובלות עם מנוף הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מעולם ההובלות. החיים המודרניים שמזמנים אלינו לוחות זמנים צפופים, מטענים בעלי משקל רב ובנייני מגורים שנישאים לגובה רב, הופכים את שירותי הובלות עם מנוף, למצרך חובה כאשר אנחנו עוברים דירה. בכל זאת אנשים רבים מוצאים את עצמם מתלבטים בשאלה האם להזמין שירותי הובלות עם מנוף או לא. בעמוד זה החלטנו לתת לכם דוגמאות לכמה וכמה מצבים בהם שירותי הובלות עם מנוף יכולים להפוך עבודה קשה ומפרכת לעבודה קלה ונעימה.

 

הובלה של דירה לבניין בעל חדר מדרגות צר או ללא מעלית

 

במקרים בהם אתם עוברים דירה לבניין מגורים בעל חדר מדרגות צר שאי אפשר להעביר דרכו רהיטים גדולים או מכשירי חשמל גדולים, שירותי הרמה לגובה יכולים להוות עבורכם עזר רב. תנסו לדמיין לעצמכם כיצד יום המעבר שלכם יכול להיראות כאשר חבורה של סבלים מנסים להרים את תכולת הבית שלכם ללא הצלחה. שירותי הרמה לגובה מאפשרים פתרונות נוחים לכל סוגי המטענים, ובעזרתם ניתן להכניס כל סוג של כבודה לדירה חדשה. בעזרת שירותי הרמה לגובה תוכלו להיות בטוחים שכאשר אתם קונים מכשירי חשמל חדשים כמו מקרר למשל, הוא יגיע לדירה החדשה שלכם ללא שום שריטה או מכה. גם המזנון החדש שקניתם והמיטה הזוגית ליחידת ההורים תוכל להיכנס בבטחה לדירתכם החדשה בעזרת שירותי הרמה לגובה. כאשר אתם מזמינים חברת הובלה חשוב מאוד לציין בפני המובילים מראש לאיזה קומה עוברים והאם יש או אין מעלית. על ידי מסירת המידע הנכון תוכלו לקבל מראש המלצה מקצועית מחברת הובלות לגבי שירותי הרמה לגובה. חברה אמינה ומנוסה תוכל להמליץ לכם מבעוד מועד להזמין שירותי הרמה לגובה ליום המעבר שלכם ולחסוך עבורכם טרחה וזמן.

 

עבודות תחזוקה וניקיון במבנים גדולים

 

עוד מצב בו שירותי הרמה לגובה יכולים להיות שימושיים מאוד הוא מצב בו חברת אחזקה וניקיון רוצה לנקות בניין גדול. שירותי הרמה לגובה יכולים לדאוג לכך שאיש התחזוקה יוכל לסייד קירות גבוהים מאוד ותקן תאורה שנמצאת על תקרה גבוהה. גם בבנייני משרדים שעשויים מזכוכיות, שירותי הרמה לגובה הופכים להיות שירות חובה כאשר חברת אחזקה רוצה לנקות את החלונות מבחוץ ומבפנים. ישנם בניינים שבוחרים לנקות על ידי פיגומים וחבלים וישנם בניינים שבוחרים לנקות על ידי שירותי הרמה לגובה עם זרוע שבסופה יש סל או מרפסת שאיש התחזוקה יכול לעמוד עליה ולנקות את החלונות בבניין. בדרך כלל הסל שבסוף הזרוע הוא סל נייד שניתן לשלוט במיקום שלו על ידי ידית פשוטה. שירותי הרמה לגובה במקרים הללו הופכים גם את הניקיון המורכב ביותר והמסורבל ביותר לקל ופשוט. ניתן להזמין מחברת ההובלה שירותי הרמה לגובה בעלי זרועות שונות שמתאימות בדיוק למקום אליו צריך להגיע. יש זרועות שמתאימות למקומות מורכבים יותר בעלי גישה בעייתית, ויש זרועות ישרות שתאימות למקומות בעלי גישה נוחה יחסית.

השכרת מנוף סל - אזורי מתן שירות

עם הידע שלנו והניסיון שצברנו במשך השנים, ב"תומר מנופים" נדע להתאים לכם את המנוף סל שאתם זקוקים לו למיטב שביעות רצונכם.

"תומר מנופים" מספקת השכרת מנוף סל ועבודה בגובה באזורים הבאים:

מנוף סל בתל אביב, מנוף סל ברמת-גן, מנוף סל בגבעתיים, מנוף סל בת-ים, מנוף סל בחולון,

מנוף סל בראשון-לציון, מנוף סל בבני-ברק, מנוף סל ברמת השרון, מנוף סל בהוד השרון,

מנוף סל בהרצליה, מנוף סל בנתניה, מנוף סל ברמלה, מנוף סל באזור, מנוף סל בפתח תקווה,

מנוף סל בראש-העין, מנוף סל במודיעין מודיעין, מנוף סל בירושלים, מנוף סל בבית שמש,

מנוף סל בבית"ר עילית, מנוף סל ברחובות, מנוף סל בנס ציונה, מנוף סל בגדרה, מנוף סל בבאר יעקב, מנוף זרוע,הובלות עם משאית מנוף, משאית מנוף, משאית מנוף זרוע, עבודות מנוף, מנוף

 

  • Facebook