מנוף הרמה להעברת דירות

האם לאחרונה התקשרת לחברת הובלת דירה ונוכחת לדעת שהמחיר מתל אביב לערים השכנות, או מכל עיר במרכז אל כל עיר אחרת, ואפילו לשכונות אחרות בתוך העיר, הוא מחיר מופקע? האם אי פעם נידבו לך מחיר שנושק כמעט למחצית מהסכום שכל המובילים מצהירים עליו? עם מנוף הרמה להעברת דירות זה בהחלט עשוי לקרות גם לך. כאן נסביר על חשיבותו של מנוף הרמה להעברת דירות למחיר שאתם משלמים, ולאחר מכן נדון בסוגי מנופים הנדרשים לדירה או למשרד שלכם.

חשיבותו של מנוף הרמה בזמן הובלה

בעת הובלת דירה בה החפצים משונעים ביד הפועלים, עובדים כל שעות היום בטיפוס מדרגות והורדת תכולה. זה מעייף, סיזיפי ובעיקר לא כלכלי – וזו הדרך הבטוחה ליצור נזקים לציוד שלך בעת העברת הדירה. אם יש לכם ציוד כבד כמו פסנתרים ומזנונים זה רק יעלה את המחיר. עם מנוף הרמה להעברת דירות ניתן להעמיס ולהוריד את כל יתר הציוד על רכב ההובלה בקלות ובמקרים רבים גם לחסוך את הנזק לפסנתר הכנף היקר או של כל רהיט אחר שרק המחשבה על סחיבתו בחדר המדרגות מעוררת חלחלה. כיצד נדע איזה מנוף יתאים לחברת ההובלה בעת מעבר דירה?

 

 

שאלו: האם הקומה גבוהה מעל פני הקרקע? איפה היא ממוקמת בבניין?

במקרה שהקומה אינה כה גבוהה, להשכיר מנוף מספריים שנחשב זול יותר ממנוף פלס, ומבצע את העבודה בתנאים בהם הדירה נמוכה. יש בבניין סירבול אדריכלי המקשה על ההגעה אליך? למשל – תבליטים בכל הקומות מסביבך חוץ מהדירה שלך שקיבלה שקע המקשה הגעה – מנוף מספריים יהיה לך לעזר, יוכל להשתחל גם על התבליטים ולהגיע גם לנקודות מסובכות בבניין מבחינת בליטות. המנוף אינו מתאים לבניינים עם הקומות הגבוהות מעל 5 מטרים, אז יש להשתמש במנוף עם מגרעת ישרה פלס, ולא לבחיר במנוף מספריים. 

 

 

מנוף הרמה להעברת דירות מגיע בדיוק לנקודה בה נדרשת ההובלה

בשונה מאמצעים אחרים לעבודה בגובה כמו בימות הרמה, עם מנוף הרמה קודם מכוונים לנקודה הנדרשת לפינוי, ולאחר מכן מתחילים בביצוע המשימה. זה יאפשר לבצע כל שלב במשימה פעם אחת וללא טעויות, בשונה מבימות ההרמה המגושמות אשר מאפשרות כוונון רק על בסיס ניסוי ותהייה – הזזת הרכב קרוב למבנה וניסיון להעלות את העובדים עד לקבלת אליטרציה מוצלחת, כאן היא מתקבלת כבר בפעם הראשונה. אנו בתומר מנופים נדע לספק לכם את המנופים הנכונים הדרושים להובלה שלכם.

לפרטים נוספים אודות מנוף הרמה להעברת דירות – צרו קשר באתר או התקשרו ל- 054-8808807! 

השכרת מנוף סל - אזורי מתן שירות

עם הידע שלנו והניסיון שצברנו במשך השנים, ב"תומר מנופים" נדע להתאים לכם את המנוף סל שאתם זקוקים לו למיטב שביעות רצונכם.

"תומר מנופים" מספקת השכרת מנוף סל ועבודה בגובה באזורים הבאים:

מנוף סל בתל אביב, מנוף סל ברמת-גן, מנוף סל בגבעתיים, מנוף סל בת-ים, מנוף סל בחולון,

מנוף סל בראשון-לציון, מנוף סל בבני-ברק, מנוף סל ברמת השרון, מנוף סל בהוד השרון,

מנוף סל בהרצליה, מנוף סל בנתניה, מנוף סל ברמלה, מנוף סל באזור, מנוף סל בפתח תקווה,

מנוף סל בראש-העין, מנוף סל במודיעין מודיעין, מנוף סל בירושלים, מנוף סל בבית שמש,

מנוף סל בבית"ר עילית, מנוף סל ברחובות, מנוף סל בנס ציונה, מנוף סל בגדרה, מנוף סל בבאר יעקב, מנוף זרוע,הובלות עם משאית מנוף, משאית מנוף, משאית מנוף זרוע, עבודות מנוף, מנוף

 

  • Facebook