השכרת מנוף סל בבת ים 054-880-880-7

האם גם אתם מתכננים להעביר את הדירה, המשרד או המבנה הציבורי, לשפצו או לטפל בגג שלו, או לבצע כל עבודה אחרת בגג המבנה שלכם באזור בת-ים? כמובן ששימוש בשירות השכרת מנוף סל בבת ים יכול לקצר תהליכים, ולהוזיל עלויות עד מאד. השכרת מנוף סל בבת-ים פוטר את חברת השירות שתעסיקו מהצורך להשתמש באמצעים מסורבלים יותר לעלייה לגובה, ותאפשר לכם להספיק יותר משימות – בפחות זמן – תוך כדי שמירה על הבטיחות. מנוף ההרמה הוא האמצעי החדיש והמדויק ביותר אשר ניתן להיעזר בו בשוק.

 

 

מנוף סל בבת ים - יתרונות

מנוף סל  הנו אמצעי חזק ויציב אשר הוכח כאמצעי בטוח ועומד במבחני התקינה הישראליים, האירופאים והאמריקאים. המנוף הוא אמצעי מדויק המסוגל לייצר במהירות הנפה לגבהים משתנים המסוגלים להעלות אנשים וציוד לדירה, לקיר חיצוני בבניין או לגג המבנה של בית פרטי - וגם לספק מענה לצורך להגיע למיקום שונה הלכה למעשה. השכרת מנוף סל בבת ים הוא שירות שפעיל בכל חלקי העיר, וניתן לייעל באמצעותו כל שירות הובלה, שיפוץ או כל תחום אחר שיש לעבוד בגג במסגרתו.

 

השכרת מנוף סל בבת ים במסגרת פרויקט הובלה

לטובת הובלת דירה, כשמדובר בחפצים גדולים שלא תרצה לסכן בטלטולם בחדר המדרגות, עובדי המנוף מגיעים לבניין שלך, ממקמים את המכונית עם הנגרר ומכוונים את המנוף סל כך שיגיע לחלון שלך. לאחר מכן המובילים ייכנסו לקרון של המנוף סל וישתמשו בו כדי לעלות למעלה. הם יגיעו לדירה ויחלו להוביל את חפצייך כלפי מטה לכיוון המשאית.

 

השכרת מנוף סל במסגרת שיפוץ בגג

עובדי המנוף מגיעים לבניין שלך, ממקמים את המכונית עם הנגרר ומכוונים את המנוף סל כך שיגיע לגג החיצוני. עובדי שיפוצים אשר עברו הכשרה בעבודה לגובה יעלו בעזרת הקרון לגג יסמנו מרווח של 2 מטר בסטיקלייטים ויחלו בביצוע פרויקט הסיוד או הזיפות. במידה וצריך לתקן מנוע של מזגן בגג או להחליף למנוע חדש, הציוד הכבד ישונע על גבי המנוף למעלה, והציוד הפגום שהוצא מהגג ירד למטה באמצעות אותו קרון.

 

בחירת המנוף הטוב ביותר

כדי לבחור מנוף נכונה - יש להתקשר עם חברת תומר מנופי סל. נציגינו יסייעו לכם לבחור מנוף סל בבת-ים אשר מתאים לפרויקט שלכם, ובכך תינתן האות לתחילת ביצוע הפרויקט.

 

לפרטים נוספים אודות השכרת מנוף הרמה בבת-ים צרו קשר באתר או חייגו 054-8808807!

 

השכרת מנוף סל - אזורי מתן שירות

עם הידע שלנו והניסיון שצברנו במשך השנים, ב"תומר מנופים" נדע להתאים לכם את המנוף סל שאתם זקוקים לו למיטב שביעות רצונכם.

"תומר מנופים" מספקת השכרת מנוף סל ועבודה בגובה באזורים הבאים:

מנוף סל בתל אביב, מנוף סל ברמת-גן, מנוף סל בגבעתיים, מנוף סל בת-ים, מנוף סל בחולון,

מנוף סל בראשון-לציון, מנוף סל בבני-ברק, מנוף סל ברמת השרון, מנוף סל בהוד השרון,

מנוף סל בהרצליה, מנוף סל בנתניה, מנוף סל ברמלה, מנוף סל באזור, מנוף סל בפתח תקווה,

מנוף סל בראש-העין, מנוף סל במודיעין מודיעין, מנוף סל בירושלים, מנוף סל בבית שמש,

מנוף סל בבית"ר עילית, מנוף סל ברחובות, מנוף סל בנס ציונה, מנוף סל בגדרה, מנוף סל בבאר יעקב, מנוף זרוע,הובלות עם משאית מנוף, משאית מנוף, משאית מנוף זרוע, עבודות מנוף, מנוף

 

  • Facebook