מנוף סל במרכז 054-880-880-7

גרים באזור המרכז, גוש דן והשרון? אם גם אתם מאזור בני ברק, גבעתיים, רמת השרון, תל אביב, רמת גן, וערים נוספות באזור, השירותים הקבלניים שתבצעו יהיו יעילים יותר בעזרתו האדיבה של ציוד הרמה מקצועי!

אך מהו מנוף סל, ומדוע הוא חשוב מאד לכל עבודה שתעשו? כאן נסקור את כל המידע על מנוף סל במרכז הארץ: כיצד מזמינים אותו, ומדוע הרשמה לשירות ואספקת מנוף לצוות העובדים מהחברה ששכרתם את שירותיה יתרמו עד מאד לקיצור השירות והוזלת מחירו?

 

מנוף סל – מהו?

מנוף סל הוא מכשיר ממונע או חשמלי אשר מניף עובדים לגובה למעלה גג של בית או מבנה - לצורכי הובלה או שיפוץ. בכך, מממש מנוף סל במרכז פונקציה דומה לזו של בימת הרמה, אולם בשונה מהבימה, המנוף איננו מסתמך על אליטרציות בהן יש למצוא את נקודת ההשקה להסעת העובדים לגובה. בעוד שבבימת הרמה התא המסיע את העובדים חייב להתרומם עם הקפיץ שלו, כאן התא יכול להישאר עומד על תילו למטה, ורק הסולם הוא שעולה, ומוכוון באמצעות רכב ההובלה עד לנקודה הנכונה. רק כשזה קורה, ולא דקה לפני, משוחרר תא העובדים, עם העובדים בתוכם כלפי מעלה לעבר יעד השיפוץ או ההובלה.

 

החיסכון של מנוף סל

מנוף סל מאפשר לעובדי ההובלה או השיפוץ להגיע מהר לכל נקודה בגובה, לא להסתמך על אליטרציות כמו בחברות העובדות עם בימות הרמה, ובוודאי שלא להסתמך על עלייה פיזית לגג בצורה אטית וסיזיפית. כל הפעולות קורות פעם אחת, מהר, וביעילות גדולה מאד.

 

דוגמאות לפעילויות הדורשות מנוף סל

 

  • הובלת דירה – הדירה נמצאת בקומה 3-4, ויש תכולה רבה. הנהג של חברת ההובלות מחנה את הרכב בקרבת הבניין והצוות משחרר את הסולם, ומתחיל לכוון אותו עד שהוא מגיע לקצה המרפסת. הצבת הסולם נבדקת, מאובחנת, ואז העובדים נכנסים לסל אשר מועלה אל עבר מרפסת הבית העובדים עמלים על אריזת הבית, והורדת תכולתו בחזרה למטה עם המסוע איתו הם הגיעו. מנוף סל הוא פתרון נהדר עבור כניסה לדירה חדשה במרכז, שכן הוא מפשט מאוד את התהליך.

  • זיפות גג/תיקון מנוע מזגן –  פעילויות שדורשות עלייה לחלק החיצוני של הגג. אופן הפעולה דומה, רק שכאן המנופאים מכוונים את המנוף לקצה הגג. מבוצע וידוא שהסולם הונח נכון, והעובדים מועלים עם הסל אל עבר הגג.

 

החברה המובילה להשכרת מנוף סל במרכז היא "תומר מנוף סל". החברה, אשר עובדת עם לקוחות מכל הגדלים תשמח להיות גם לכם לעזר, ולספק את המנופים הדרושים.

 

להתעניינות ראשונית בנושא מנוף סל במרכז ניתן להתקשר כעת בטלפון 054-8808807 או ליצור קשר!

השכרת מנוף סל - אזורי מתן שירות

עם הידע שלנו והניסיון שצברנו במשך השנים, ב"תומר מנופים" נדע להתאים לכם את המנוף סל שאתם זקוקים לו למיטב שביעות רצונכם.

"תומר מנופים" מספקת השכרת מנוף סל ועבודה בגובה באזורים הבאים:

מנוף סל בתל אביב, מנוף סל ברמת-גן, מנוף סל בגבעתיים, מנוף סל בת-ים, מנוף סל בחולון,

מנוף סל בראשון-לציון, מנוף סל בבני-ברק, מנוף סל ברמת השרון, מנוף סל בהוד השרון,

מנוף סל בהרצליה, מנוף סל בנתניה, מנוף סל ברמלה, מנוף סל באזור, מנוף סל בפתח תקווה,

מנוף סל בראש-העין, מנוף סל במודיעין מודיעין, מנוף סל בירושלים, מנוף סל בבית שמש,

מנוף סל בבית"ר עילית, מנוף סל ברחובות, מנוף סל בנס ציונה, מנוף סל בגדרה, מנוף סל בבאר יעקב, מנוף זרוע,הובלות עם משאית מנוף, משאית מנוף, משאית מנוף זרוע, עבודות מנוף, מנוף

 

  • Facebook