השכרת מנוף סל בלוד - מנוף סל בלוד 

 

זקוקים לשירות הובלת דירה, או ביצוע פרויקט שיפוצים בגג מכל סוג? מנוף סל בלוד יעשה את העבודה טוב יותר, מהר יותר ובאיכות חסרת פשרות. עם מנוף סל– תצטרכו פחות כוח אדם, והרווח מהעבודה יהיה כולו שלכם. כך מנוף הרמה בלוד עומד לחסוך לכם מאות שקלים בשעות עבודה ולמנוע סכנות רבות לגוף ולציוד שלכם.

מנוף סל בלוד חוסך לכם במשאבים כלכליים

 

כאשר המנוף בפעולה, כל עובד בצוות המובילים יכול להגיע למעלה ללא מאמץ, בשונה מאתרים בהם לא מופעל מנוף הרמה המתאים לניוד עובדים -  ואז הייתה עומדת בפני מנהל הפרויקט האפשרות לפצל את כוח העבודה כך שחלק יוכל לעלות במדרגות וחלק אחר - לנסוע במעלית, אפשרויות הרבה יותר סיזיפיות ופחות יעילות – במיוחד כאשר מדובר בשינוי של רהיטים גדולים וכבדים או ציוד יקר ערך שאסור שיפגם. לפיכך, חשיבות כמות כוח האדם לא חשובה. גם כך את ההובלה המנוף עושה ולא העובדים הם שמורידים את הציוד למטה כמו בעבר. המשמעות היא פחות כוח אדם בחברה, כלומר לכם זה מקטין עלויות באופן משמעותי ומורגש!

 

השוני בין מנוף סל לאמצעי הרמה אחרים

 

בהשוואה לאמצעי הרמה שונים, המנוף בטוח יותר ומאפשר דיוק חסר פשרות. בבימת הרמה, לדוגמה, אף אחד לא הבטיח צמידות כמו במנוף סל. הרבה הובלות בבימות הרמה מצריכות צידודים כשהבמה באוויר. לעומת זאת, עם מנוך הרמה הצידודים יבוצעו כאשר הקרון כלל לא נמצא למעלה, ואין עליו עובדים כלל. רק כאשר המנוף יגיע ליעד שלו למעלה בצורה מדויקת – הקרון עם העובדים יעלה למעלה. אופן פעולה זה מאפשר דיוק חסר פשרות ובטיחותי הרבה יותר, תוך סיכוי טוב להצליח למקם את המנוף נכון בניסיון הראשון, ללא ביצוע אליטרציות מיוחדות, בזבוז זמן ויצירת סכנה לכל המעורבים. 

 

חברה לאספקת מנופי סל בלוד

 

החברה המובילה להשכרת מנוף הרמה בלוד היא "תומר -השכרת מנוף סל". אנחנו שחרטנו על דגלנו לסייע באמצעות מנוף הרמה לכל תושב לוד שנזקק לעבודה בגובה – מסייעים בימים אלו ממש לבתי אב ומשרדים רבים בעיר לממש את ייעודם ולבצע עבודות גובה יעילות מאי פעם.למידע על מנוף הרמה בחולון לכל מטרה צרו קשר או חייגו 054-8808807! 

השכרת מנוף סל - אזורי מתן שירות

עם הידע שלנו והניסיון שצברנו במשך השנים, ב"תומר מנופים" נדע להתאים לכם את המנוף סל שאתם זקוקים לו למיטב שביעות רצונכם.

"תומר מנופים" מספקת השכרת מנוף סל ועבודה בגובה באזורים הבאים:

מנוף סל בתל אביב, מנוף סל ברמת-גן, מנוף סל בגבעתיים, מנוף סל בת-ים, מנוף סל בחולון,

מנוף סל בראשון-לציון, מנוף סל בבני-ברק, מנוף סל ברמת השרון, מנוף סל בהוד השרון,

מנוף סל בהרצליה, מנוף סל בנתניה, מנוף סל ברמלה, מנוף סל באזור, מנוף סל בפתח תקווה,

מנוף סל בראש-העין, מנוף סל במודיעין מודיעין, מנוף סל בירושלים, מנוף סל בבית שמש,

מנוף סל בבית"ר עילית, מנוף סל ברחובות, מנוף סל בנס ציונה, מנוף סל בגדרה, מנוף סל בבאר יעקב, מנוף זרוע,הובלות עם משאית מנוף, משאית מנוף, משאית מנוף זרוע, עבודות מנוף, מנוף

 

  • Facebook