הרמה לגובה

במרוצת השנים – משתפרים אמצעי הרמה לגובה, אולם מנוף הרמה הוא מכשיר אשר כמוהו לא ניתן למצוא ברמת יעילותו. המכשיר, אשר ניתן לגרירה גם על ידי רכב סטנדרטי, אם ישנו וו גרירה, מכיל מגרעת, סולם וסל. המגרעת יושבת באחורי רכב ההובלות ונפתחת בנקודת היעד. הסולם גדל והסל נע עליו. בכך, מתעלה מנוף הרמה על כל אמצעי אחר המספק שירות עבודה בגובה, ודאי שמתעלה הוא על הסולם המכני הרגיל אשר מוגבל בגובהו וביציבותו.

 

מתי נזדקק לשירותי הרמה לגובה?

כאשר ידוע כי ישנו פרויקט התלוי בנקודה גבוהה אשר יש סיכון לשהות בה: נפילה, פיגומים קלוקלים וכו'. שלחו את חברת ההובלות שלכם אל מכשיר הרמה לגובה על מנת שיתפקדו בבטחה ויחזרו בשלום לחיק משפחתם ועבודתם.

 

מה כולל מנוף הרמה לגובה?

המכלול מורכב מרכב הובלות, מגרעת אחורית אשר נסחבת בדומה לנגרר, ומעליו סולם מנוף הרמה לגובה. ניתן לפתוח אלקטרונית את הסולם ולכוונו באמצעות צידוד של הסולם וניסיון חנייה מחודש של הרכב עד אשר הוא ייגע בנקודה בה נדרש השירות בתוך הגג.

 

דגשים לגבי מנוף הרמה

כאשר הזמנתם מנוף הרמה לגובה חשוב לדאוג לצוות הפועלים בתחומים הבאים: ראשית כל, עליכם לוודא שלחברה שתשתמש במנוף (הובלה או שיפוצים) יש אחריות ואישורי עבודה לגובה. גם העסקת אדם ללא תעודה ללא ידיעתכם – אסורה וניתן להיענש עליה. דגש נוסף שחשוב להזכיר – על המנוף להתאים לגובה הנכס שלכם. בדרך כלל נכס מעל 5 מטר יזדקק למנוף הרמה ישר פלס ולא כזה אשר נפתח לרכיבים כמו מספריים. האחרון מתאים לבניינים או מבנים נמוכי קומה אשר בינם לבין הקרקע ישנם פחות מ 5 מטר.

 

למי לפנות בנושא הרמה לגובה?

פנו אלינו – לתומר מנופים. חברתנו – המונה שלל של לקוחות יכולה לגרום גם לך להיות מרוצה בעיקר מהתחום הכלכלי: שימוש במנוף על מנת להוביל דירה או לשפץ גג דורש מחיר מופחת ביחס לעבודה הידנית. בתומר מנופים יסייעו לך לאפיין מנוף הרמה לגובה לבית או לנכס שברשותך.

 

לפרטים נוספים על מנופי הרמה לגובה צרו קשר או חייגו 054-8808807!

 

השכרת מנוף סל - אזורי מתן שירות

עם הידע שלנו והניסיון שצברנו במשך השנים, ב"תומר מנופים" נדע להתאים לכם את המנוף סל שאתם זקוקים לו למיטב שביעות רצונכם.

"תומר מנופים" מספקת השכרת מנוף סל ועבודה בגובה באזורים הבאים:

מנוף סל בתל אביב, מנוף סל ברמת-גן, מנוף סל בגבעתיים, מנוף סל בת-ים, מנוף סל בחולון,

מנוף סל בראשון-לציון, מנוף סל בבני-ברק, מנוף סל ברמת השרון, מנוף סל בהוד השרון,

מנוף סל בהרצליה, מנוף סל בנתניה, מנוף סל ברמלה, מנוף סל באזור, מנוף סל בפתח תקווה,

מנוף סל בראש-העין, מנוף סל במודיעין מודיעין, מנוף סל בירושלים, מנוף סל בבית שמש,

מנוף סל בבית"ר עילית, מנוף סל ברחובות, מנוף סל בנס ציונה, מנוף סל בגדרה, מנוף סל בבאר יעקב, מנוף זרוע,הובלות עם משאית מנוף, משאית מנוף, משאית מנוף זרוע, עבודות מנוף, מנוף

 

  • Facebook