מנוף סל - למעבר דירה קל יותר

מנוף סל הוא ללא ספק כלי העזר שיהפוך את יום המעבר שלכם לקל ופשוט. תנסו לדמיין רק את כמות הזמן והשבר אותם אתכם יכולים למנוע ולחסוך בעזרת מנוף הרמה שבצורה מקצועית דואג שכל תכולת הדירה שלכם תגיע ליעדה החדש ללא כל פגע.

מנוף סל ביום מעבר דירה

חשוב לקחת בחשבון שיום מעבר שמתבצע ללא מנוף סל, הוא יום מעבר בו חברת ההובלות אותה שכרתם תצטרך לדאוג לפועלים רבים- עליהם אתם משלמים,  שיסחבו עבורכם רהיטים, מכשירי חשמל, ארונות וציוד אישי. עובדי חברת ההובלות יאלצו לעבוד קשה מאוד ולעלות דרך גרם המדרגות או דרך המעלית שוב ושוב עד שכל תכולת דירתכם תגיע ליעדה החדש. פעולה הזו עלולה לקחת זמן רב. מנוף סל במקרה הזה יכול לחסוך לכם זמן רב וכסף רב. במקום לשלם למספר גדול של פועלים ולבלות זמן ארוך בסחיבת רהיטים ומכשירי חשמל לדירתכם החדשה, באפשרותכם לשכור מנוף סל שבזמן קצר ובכוח עבודה דל ידאג שתכולת דירתכם תגיע למשכנה החדש.

 

 

מנוף סל - גובה ומשקל

מנוף סל בדרך כלל יכול להגיע לגובה של עד 15 קומות ולסחוב משקל של עד 400 ק"ג. תנסו רק לדמיין כמה זמן ייקח לפועלים להעביר ציוד לקומה ה15 מבלי מנוף סל, או לסחוב ריהוט כבד כמו מזנונים גדולים או ספות גדולות ללא מנוף סל. ניתן לומר שבמידה ובחרתם לעבור לדירה בקומה גבוהה זה כמעט ובלתי אפשרי לבצע מעבר דירה ללא מנוף סל.

 

מנוף סל ישנע לעבר דירתכם את הסלון הגדול והחדש שלכם ללא כל שריטה או פגע, את המזנון המעוצב שלכם שרק רכשתם ביריד המעצבים החדש, ואת מיטת הקינג סייז הענקית שלכם. בעזרת מנוף הרמה כל הרהיטים הללו יכנסו דרך חלונות הדירה היישר לחדרים בדירתכם החדשה והכי חשוב ללא שום שריטה או סימן. חברה מקצועית ואמינה אשר משכירה עבורכם שירותי מנוף, תדאג לכסות ולבטח את כל הכבודה שמורמת על ידי המנוף.

 

לחברות שינוע מקצועיות יש את כל ציוד האריזה המתקדם ביותר שמבטיח שרהיטי הבית והציוד האישי שלכם לא יפגעו כאשר הוא עולה לדירתכם בעזרת מנוף סל. כמובן שאת שירות האריזה הנכם מקבלים מחברת ההובלות שסיפקה לכם את מנוף סל,  ואין באחריותכם שום מטלה שקשורה באריזת הריהוט. ניתן לומר שגם על ידי כך הנכם חוסכים זמן רב שכן בעודכם מקבלים שירות שינוע בעזרת מנוף סל, אתם מרוויחים גם שירותי אריזה מתקדמים ואמינים.