השכרת מנוף סל במודיעין | מנוף סל במודיעין 054-880-880-7

החלטתם על מעבר דירה במודיעין או אליה? מעוניינים לשפץ את הדירה, לזפת את הגג של הבניין או לבצע כל פעולה הכוללת הנפה לגובה במודיעין? תוכלו להיעזר רבות מההחלטה לעשות זאת בצורה החכמה – באמצעות מנוף סל במודיעין והסביבה. זה לא רק סיפור בהתהוות: זה כאן בעיר, וזו יכולה להיות גם הדרך בה תתבצע ההובלה שלכם במודיעין! בעיר הררית ומורכבת כגון זו, אנו ממליצים על הובלת כמעט כל סוגי הדירות באמצעות מנוף סל. מהו מנוף סל, ומדוע זוהי האפשרות הטובה ביותר שלכם להוביל תכולת דירה?

 

 

מהו מנוף סל?

מנוף סל הנו מנוף המחובר לנגרר של מכונית, אשר קרון יוצא ממנו לכיוון הדירה אותה מפנים. באמצעותו מעמיסים את התכולה ויורדים חזרה למטה. היתרון – כולו שלכם, זה חוסך לכם זמן רב של הובלה, וכמובן חוסך לכם גם במחיר. 

 

מדוע לא להשתמש בבימת הרמה?

בימת הרמה בדרך כלל נמוכה יותר בתכולה שלה. כאן מדובר על תא ענק אשר בנגלה אחת יוכל לדאוג להורדת כל הציוד למטה. בנוסף, הטכנולוגיה של המנוף מתקדמת יותר, ובמסגרתה ניתן לכייל את המנוף והעלות את התא כשהמנוף מוכן, בשונה מבימת הרמה שמושתתת על ניסוי ותהייה שכן הגוף שמעלה את הקרון יכול לעלות רק עם הקרון, ולא בלעדיו, בשונה ממנוף שקודם עולה בלעדיו, מתמקם נכון ואז ניתן האות לקרון לעלות למעלה. במודיעין, אין ספק שמנוף סל הוא הבחירה הנכונה!

 

המלצה על מנופי סל מתקדמים

מנופי סל בהתאמה אישית לפרויקט שלכם ניתנים להשכרה מחברת תומר מנופי סל במודיעין. המקצוענים שלנו ידאגו להתאים לכם את המנוף הרצוי לכם, כך שתוכלו להוביל בקלות את דירתכם או לבצע כל פעולה הדורשת שימוש במנוף.

כך לדוגמא, אנו מספקים מנופים גם לפרויקטים אחרים שאינם הובלה, כמו למשל סיוד הגג, זיפות הגג, תיקון הקרבורטור של המזגן, ועוד פרויקטים אשר דרושים לעבודה בגובה. יצוין כי בטרם ההשכרה עליכם לוודא שחברת ההובלה שתשכרו מסוגלת לספק אך ורק עובדים בעלי תעודה בעבודה לגובה, אשר לבושים ברתמות המחוברות לקרון המנוף – האחריות היא שלכם.

למידע נוסף אודות מנוף הרמה במודיעין צרו קשר בטלפון 054-8808807 או באתר זה!

 

השכרת מנוף סל - אזורי מתן שירות

עם הידע שלנו והניסיון שצברנו במשך השנים, ב"תומר מנופים" נדע להתאים לכם את המנוף סל שאתם זקוקים לו למיטב שביעות רצונכם.

"תומר מנופים" מספקת השכרת מנוף סל ועבודה בגובה באזורים הבאים:

מנוף סל בתל אביב, מנוף סל ברמת-גן, מנוף סל בגבעתיים, מנוף סל בת-ים, מנוף סל בחולון,

מנוף סל בראשון-לציון, מנוף סל בבני-ברק, מנוף סל ברמת השרון, מנוף סל בהוד השרון,

מנוף סל בהרצליה, מנוף סל בנתניה, מנוף סל ברמלה, מנוף סל באזור, מנוף סל בפתח תקווה,

מנוף סל בראש-העין, מנוף סל במודיעין מודיעין, מנוף סל בירושלים, מנוף סל בבית שמש,

מנוף סל בבית"ר עילית, מנוף סל ברחובות, מנוף סל בנס ציונה, מנוף סל בגדרה, מנוף סל בבאר יעקב, מנוף זרוע,הובלות עם משאית מנוף, משאית מנוף, משאית מנוף זרוע, עבודות מנוף, מנוף

 

  • Facebook