שירותי הרמה לגובה - איזה זרוע כדאי לבחור?

לכל מקום מתאים כלי אחר

כאשר מחפשים שירותי הרמה לגובה חשוב מאוד לתאר בפני החברה איתה אתם מדברים את הצרכים שלכם ולהסביר בדיוק מה אתם רוצים להרים ולאן.

זרוע טלסקופית ישרה- כאשר מזמינים שירותי הרמה לגובה אחד הכלים שניתן להזמין היא זרוע טלסקופית ישרה. בדרך כלל שמזמינים את הזרוע הזאת מדובר במבני מגורים או משרדים גבוהים מאוד שהמטרה בהם להגיע לאחת הקומות האחרונות.

 

שירותי הרמה לגובה

במקרים אלו צריכים להיות שירותים בעל זרוע שבצורה ישירה מובילה את המטען למעלה. כאשר חברת הובלות מקצועית מספקת שירותי הרמה לגובה היא יודעת היכן וכיצד להניח את הרכב אליה מחוברת הזרוע הטלסקופית וכיצד לדאוג לציוד שלכם להגיע ליעד בדרך הקצרה ביותר והבטוחה ביותר. זרוע טלסקופית ישרה פחות מתאימה במצבים בהם הגישה למבנה היא אינה נוחה או מסורבלת. במקרים כאלו יש שירותי הרמה לגובה שמתאימים יותר.

 

מספריים חשמלית או מכנית- שירותי הרמה לגובה בעלי זרוע בצורת מספריים נחשבים לשירותי הרמה לגובה ברמה גבוהה מאוד. מספריים הם בעצם הצורה שמציינת את הדרך שבה הזרוע בנויה, כאשר היא נפתחת ונסגרת כמו מספריים. הצורה המורכבת של הזרוע מבטיחה יציבות רבה ובטיחות בעבודה. לקוח שמזמין שירותי הרמה לגובה בעלי זרוע של מספריים יכול לבחור חברה שעובדת עם זרוע חשמלית שמונעת על ידי חשמל, או חברת הובלה שעובדת עם זרוע ממנועת שיכולה להיות בעלת מנוע דיזל למשל. כל אחת מהזרועות הללו מתאימה לצרכים שונים. הזרוע החשמלית בדרך כלל מותקנת על גבי כלי רכב שמניע אותה ממקום למקום ומחזיקה בסופה מרפסת קטנה עליה יכול לעמוד אדם.

 

קיום המרפסת במקרים כאלו הוא חשוב מאוד שכן בעזרת המרפסת יכול סבל או פועל לטפס עם המטען לגובה ולפקח על מה שמתרחש איתו בזמן שהוא עולה למעלה. מרפסת שרכשו יכולה להיות מרפסת נשלפת או קבועה. בכל מקרה כאשר מדברים על שירותי הרמה לגובה חשוב מאוד להיות ממוקדים במטרה של ההרמה ולדעת להסביר בדיוק מה אנחנו צריכים. חברת הובלות מקצועית תדע להתאים את כלי ההרמה לצרכים של הלקוח. זרוע מספריים למשל מתאימה לשירותי הרמה לגובה שהם נמוכים יחסית. בדרך כלל זרוע כזאת תשלח ללקוח כאשר מדובר בגבהים שהם עד 5 מטר לערך. ברגע שלקוח זקוק לשירותי הרמה לגובה של גבהים גדולים יותר מומלץ להזמין זרוע מורכבת יותר שבנויה בטכנולוגיה אחרת ולא מספריים. 

השכרת מנוף סל - אזורי מתן שירות

עם הידע שלנו והנסיון שצברנו במשך השנים, בתומר מנוף סל נדע להתאים לכם מנוף סל שאתם זקוקים לו למיטב שביעות רצונכם.

 

 

השכרת מנוף סל מספקת שירותי מנוף סל ועבודה בגובה באזורים הבאים:

תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, בת-ים, חולון, ראשון-לציון, בני-ברק, רמת השרון, הוד השרון, הרצליה, נתניה, רמלה, אזור, פתח תקווה, ראש-העין, מודיעין וירושלים, בית שמש, בית"ר עילית, רחובות, נס ציונה, גדרה, באר יעקב.

 

  • Facebook