מנוף סל לשלטים

 

 

היכן ניתן לעשות שימוש עם מנוף סל לשלטים? האם יש צורך בהכנה מוקדמת לפני תליית שלטים בעזרת מנוף? מה גודל הסל הדרוש בכדי לתלות שלטים? על השאלות הללו תמצאו תשובות במאמר הבא.

 

 

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד מנוף סל לשלטים תפס את מקומו של הסולם או אמצעי העזר האחרים אשר בעזרתם היו מבצעים הדבקה של שלטים, וכיום רבים עושים שימוש אך ורק במנופי סל בכדי להדביק שלטים במיקומים שונים בכל רחבי הארץ. מנוף סל לשלטים יכול להתאים לכל מקום בו רוצים להדביק שלט בגובה (גם אם לא מדובר בגובה רב מידי) ולכל מקום בו רוצים לבצע את העבודה בצורה מדויקת ובאופן שישמור על בטיחותו של האדם המדביק את השלט.

 

האם יש צורך בהכנה מוקדמת לפני תליית שלטים בעזרת מנוף?

קודם כל, לפני הדבקה של שלטים ברשות עירונית יש לקבל אישור מאותה רשות. בנוסף, במידה ואתם מעוניינים בהדבקה של שלטים באזורים בהם יש תנועה ערה חשוב לתאם את העניין עם הגורמים השונים במקום בכדי למנוע הפרעה לתנועת כלי רכב או הולכי רגל.

לרוב, אם אתם עוסקים בתחום באופן קבוע ובאזור ידוע מראש תוכלו לעבוד עם איש קשר צמוד אשר ידאג לכם לכל האישורים ואז כל מה שתצטרכו לעשות הוא להשכיר מנוף סל לשלטים ולהגיע איתו לביצוע העבודה במועד המתאים.

 

מה גודל הסל הדרוש בכדי לתלות שלטים?

לרוב, עבודה עם מנוף סל לשלטים הנה עבודה המבוצעת על ידי לפחות שני אנשים – אחד נוהג על המנוף ומפעיל אותו, ואחד עומד על הסל ומבצע את ההדבקה של השלטים. ישנם מקרים, במיוחד בשלטים גדולים מאוד, בהם נדרש יותר מאדם אחד על הסל, ויש צורך בסל רחב יותר בכדי לבצע את ההדבקה בצורה נוחה וטובה.

 

לכן, לפני שאתם משכירים מנוף סל לשלטים חשוב מאוד שתדעו להגדיר מהי העבודה אותה אתם מתכננים לבצע אותו – באיזה גודל מדובר, ואיזה רוחב של סל אתם צריכים. כך תוכלו לפנות אל "תומר מנופים" בטלפון 054-880-880-7 ולהשכיר את המנוף המתאים לצרכים שלכם באופן מדויק.

השכרת מנוף סל - אזורי מתן שירות

עם הידע שלנו והניסיון שצברנו במשך השנים, ב"תומר מנופים" נדע להתאים לכם את המנוף סל שאתם זקוקים לו למיטב שביעות רצונכם.

"תומר מנופים" מספקת השכרת מנוף סל ועבודה בגובה באזורים הבאים:

מנוף סל בתל אביב, מנוף סל ברמת-גן, מנוף סל בגבעתיים, מנוף סל בת-ים, מנוף סל בחולון,

מנוף סל בראשון-לציון, מנוף סל בבני-ברק, מנוף סל ברמת השרון, מנוף סל בהוד השרון,

מנוף סל בהרצליה, מנוף סל בנתניה, מנוף סל ברמלה, מנוף סל באזור, מנוף סל בפתח תקווה,

מנוף סל בראש-העין, מנוף סל במודיעין מודיעין, מנוף סל בירושלים, מנוף סל בבית שמש,

מנוף סל בבית"ר עילית, מנוף סל ברחובות, מנוף סל בנס ציונה, מנוף סל בגדרה, מנוף סל בבאר יעקב, מנוף זרוע,הובלות עם משאית מנוף, משאית מנוף, משאית מנוף זרוע, עבודות מנוף, מנוף

 

  • Facebook