מנוף סל לגיזום עצים – כל הפרטים שחשוב להכיר

 

היכן ניתן להשתמש במנוף סל לגיזום עצים? מי יכול להפעיל מנוף סל לגיזום עצים? מדוע חשוב לרכוש פוליסת ביטוח מתאימה לפני שימוש במנוף סל לצורך גזימה של עצים? על השאלות הללו תמצאו תשובות במאמר הבא.

 

מנוף סל לגיזום עצים הינו מנוף אשר בו ניתן להשתמש במקרים בהם העצים גבוהים מאוד, או שקשה לגשת אליהם בצורה אחרת. כיום מנוף הסל הינו הכלי הפופולרי והנפוץ ביותר עבור גוזמי העצים, ורבים משתמשים בו בכדי לבצע את העבודה של גזימת העצים בצורה הטובה ביותר ובכדי ולהגיע לכל מקום בעץ, גם בגובה רב, ללא כל בעיה.

 

מי יכול להפעיל מנוף סל לגיזום עצים?

 

מנוף סל לגיזום עצים יכול להפעיל אך ורק אדם בעל רישיון לכך, לאחר שעבר הכשרה מתאימה. חשוב לזכור כי האדם המפעיל את המנוף אחראי לא רק על עצמו, אלא גם על האדם אותו הוא מעלה באמצעות הסל בכדי לבצע את הגזימה של העצים. לכן, חשוב להשכיר מנוף סל לגיזום עצים רק מחברה מקצועית אשר שולחת אליכם מפעיל מנוף בעל תעודות ואישורים ובעל הכשרה מתאימה אשר תאפשר לו להפעיל את המנוף בצורה הטובה ביותר ולשמור על בטיחותו של גוזם העצים וכן על הבטיחות של העוברים והשבים במקום.

ועוד יתרון אשר נוגע לחלק ממנופי הסל – חלק מהם מכילים גם מקום בו ניתן לשים את הענפים הקטנים שנגזמו כך שהגוזם לא יפיל אותם לרצפה וכך גם תהיה לו עבודה רבה אחר כך בלנקות את הכל, וגם הוא עלול לסכן את העוברים והשבים במקום.

מדוע חשוב לרכוש פוליסת ביטוח מתאימה לפני שימוש במנוף סל לצורך גזימה של עצים?

 

עבודה על מנוף סל לגיזום עצים, כמו כל עבודה אחרת, הינה עבודה שחשוב מאוד לבצע רק לאחר רכישה של פוליסת ביטוח מתאימה. תאונות עבודה תמיד יכולות להתרחש, גם אם נזהרים מאוד, ולכן חשוב לדאוג לכך שהעבודה על המנוף תבוצע תחת כיסוי ביטוחי לכל מקרה של נזק לסביבה, פגיעה של גוזם העצים בעובר אורח או אפילו נפילה שלו מגובה רבה.

 

לכן, אם אתם מחפשים מנוף סל לגיזום עצים פנו אך ורק אל חברת "תומר מנופים" ממנה תקבלו את השירות הזה בצורה הטובה ביותר ותוכלו להיות בטוחים בכך שהיא תדאג לכך שהעבודה תבוצע על ידי אדם בעל רישיון והסמכה בתחום וכמובן, תחת ביטוח מתאים.

השכרת מנוף סל - אזורי מתן שירות

עם הידע שלנו והנסיון שצברנו במשך השנים, בתומר מנוף סל נדע להתאים לכם מנוף סל שאתם זקוקים לו למיטב שביעות רצונכם.

 

 

השכרת מנוף סל מספקת שירותי מנוף סל ועבודה בגובה באזורים הבאים:

תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, בת-ים, חולון, ראשון-לציון, בני-ברק, רמת השרון, הוד השרון, הרצליה, נתניה, רמלה, אזור, פתח תקווה, ראש-העין, מודיעין וירושלים, בית שמש, בית"ר עילית, רחובות, נס ציונה, גדרה, באר יעקב.

 

  • Facebook