מנוף סל בתל אביב | מנוף סל להשכרה בתל  אביב

ניתן לראות בתקופה האחרונה שטרנד בניית מגדלים נכנס חזק לעיר תל אביב. מבט על קו השמיים של תל אביב מתחיל לאט לאט להראות כמו קו השמיים של מנהטן המפורסמת וניו יורק. הסיבה ה עיקרית לבניית המגדלים בתל אביב קשורה לעובדה שמחירי הקרקעות בתל אביב נוסקים לשחקים ואנשים מבינים לאט לאט שעדיף לבנות לגובה. העובדה שהבניינים בתל אביב כל כך גבוהים מצריכים מכל חברת מנופי סל בתל אביב להחזיק ברשותה מנוף סל בתל אביב לעבודות בגובה. ניתן לראות יותר ויותר שבכל עבודה בגובה בתל אביב הלקוח זקוק למנוף סל. ללא מנוף סל, עבודה בגבוה יכולה לקחת שעות ארוכות שבהם קבוצה גדולה של בעלי מקצוע צריכה לסחוב ציוד כבד מאוד.

 

מנוף סל בתל אביב הוא פיתרון אידאלי לבנייני דירות גבוהים שזקוקים לעבודה בגובה. גם בנייני משרדים בתל אביב הם בדרך כלל בנייני משרדים גבוהים ולכן גם כאשר עסקים בתל אביב עוברים ממקום למקום הם מזמינים שירותים של מנוף סל. בדרך כלל כאשר מעבירים עסק קיים גם ציוד אלקטרוני יקר ערך שצריך לעבור ממקום למקום. גם במקרה הזה מנוף הרמה יכול להבטיח שהציוד האלקטורני יעבור למשכנו החדש לל כל פגע. ישנם עסקים שמזמינים מכונות ענקיות שחייבות הרמה במנוף הרמה. עסקים כמו בתי דפוס למשל שעובדים עם מכונות דפוס גדולות חייבים להשתמש בנוף הרמה כאשר הם קונים מכונת דפוס חדשה לעסק. מנוף הרמה במקרה הזה מאפשר לבתי דפוס לרכוש גם מכונות דפוס ענקיות ומאסיביות. בדרך כלל מנוף הרמה דואג להכניס מכונות ענקיות דרך חלונות המשרדים. קיימים משרדים רבים שפתח הדלתות שלהם אינו גדול מספיק למעבר של עצמים גדולים ולכן חייבים להכניס אליהם ציוד דרך החלון בעזרת מנוף הרמה.

 

בנוסף לעסקים בתל אביב שמשתמשים פעמים רבות בשירותים של מנוף הרמה, צריך לזכור שרב הביניינים בתל אביב בנויים בסגנון של בנייה ישנה ויש בהם חדר מדרגות צר וקטן, שקשה מאוד להעביר דרכו ציוד גדול במקרה של מעבר דירה. זאת הסיבה שפעמים רבות כאשר אנשים עוברים דירות בתל אביב, הם חייבים להשתמש בשירותים של מנוף הרמה. מנוף הרמה מאפשר מעבר של רהיטים גם לדירות עם חדרי המדרגות הצרים ביותר. מנוף הרמה מאפשר להעביר לדירות מסוג זה רהיטים גדולים ומכשירי חשמל גדולים ללא כל פגע. עוד דבר המאפיין את סגנון הבנייה בתל אביב, הוא העובדה שבבניים רבים לא קיימת מעלית. בניינים כאלו ללא מעלית הם בניינים שקשה מאוד להעביר אליהם דירות עם ציוד רב, מכיוון של הציוד והסבלים צריכים לעבור דרך המדרגות ולטפס לעבר הקומה האחרונה. כאשר חברת הובלות נתקלת במעבר דירה בתל אביב לבניין ללא מעלית היא ממליצה בדרך כלל לשכור שירותים של מנוף הרמה כדי להקל על יום המעבר ולהפוך אותו לקל ויעיל יותר. 

השכרת מנוף סל - אזורי מתן שירות

עם הידע שלנו והנסיון שצברנו במשך השנים, בתומר מנוף סל נדע להתאים לכם מנוף סל שאתם זקוקים לו למיטב שביעות רצונכם.

 

 

השכרת מנוף סל מספקת שירותי מנוף סל ועבודה בגובה באזורים הבאים:

תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, בת-ים, חולון, ראשון-לציון, בני-ברק, רמת השרון, הוד השרון, הרצליה, נתניה, רמלה, אזור, פתח תקווה, ראש-העין, מודיעין וירושלים, בית שמש, בית"ר עילית, רחובות, נס ציונה, גדרה, באר יעקב.

 

  • Facebook