כמה יעלה לנו לשכור מנוף סל לתאורה?

השכרת מנוף סל: מה המחירים? מה יהיה יותר משתלם - לקנות מנוף או לשכור אחד? 

 

עבור עסקים רבים, ארגונים או מוסדות ציבוריים רכישת מנוף סל זו פעולה אשר אינה בהכרח משתלמת, במיוחד כאשר עבודות בגובה הן משימות אשר מבוצעות רק אחת לתקופה. או אז הרבה יותר משתלם לשכור מנוף ולרכז את שעות העבודה עליו לאותה התקופה. כאשר מדובר במנוף סל לתאורה, הרי שהשימוש בו נדרש רק במקרים בהם יש לבצע תיקוני תאורה ולכן שכירת מנוף סל תהיה פתרון אטרקטיבי. 

 

השכרת מנוף סל – כמה יעלה לנו?

 

בעולם העסקים המשוואה של זמן שווה כסף תופסת מקום מרכזי והדבר אינו שונה גם כאשר שוכרים מנוף סל. המחירים של זה השירות משתנים מחברה לחברה ותלויים בסוגו של המנוף, בפרק הזמן לו זקוקים לשירותיו, באם שוכרים גם מפעיל מקצועי או לא, באורכה של הזרוע וכן בפרטים רבים אחרים אשר משפיעים על המחיר. באופן כללי טווח המחירים ינוע בין X ל - Y ₪ עבור שעת עבודה אחת כולל מפעיל. 

 

מה יותר משתלם לקנות מנוף סל לתאורה או לשכור?

 

שאלה זו אכן מתבקשת והתשובה לה צריכה לעלות מתוך הצרכים שלכם. בהנחה שאתם מבצעים עבודות בגובה באופן קבוע אולי כדאי שתשקלו לרכוש מנוף. במידה וזה לא המקרה אלא שהנכם זקוקים לשירותיו של מנוף סל לתאורה לפרק זמן מוגבל, הרי שאופציית ההשכרה תהיה הרבה יותר אטרקטיבית ומשתלמת. עם זאת לפני שמחליטים מומלץ לעשות שיעורי בית ולפנות לייעוץ מטעם חברה מקצועית ולו רק כדי להגיע להחלטה הטובה ביותר עבורכם.

 

השכרת מנופי סל בתומר מנופים

 

בתומר מנופים אנו יודעים כיצד להתאים לכם מנוף סל העונה על כל הצרכים שלכם, לרבות התקציב. הניסיון אותו צברנו לאורך השנים הפך אותנו למומחים בתחום ולכן אנו נוודא כי תצאו מרוצים ותזכו לפתרון איכותי ומקצועי.

לפרטים נוספים אודות השכרת מנוף סל לתאורה, לבירור עלויות או לקבלת ייעוץ מקצועי אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר עכשיו במספר 054-8808807 ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית!

השכרת מנוף סל - אזורי מתן שירות

עם הידע שלנו והנסיון שצברנו במשך השנים, בתומר מנוף סל נדע להתאים לכם מנוף סל שאתם זקוקים לו למיטב שביעות רצונכם.

 

 

השכרת מנוף סל מספקת שירותי מנוף סל ועבודה בגובה באזורים הבאים:

תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, בת-ים, חולון, ראשון-לציון, בני-ברק, רמת השרון, הוד השרון, הרצליה, נתניה, רמלה, אזור, פתח תקווה, ראש-העין, מודיעין וירושלים, בית שמש, בית"ר עילית, רחובות, נס ציונה, גדרה, באר יעקב.

 

  • Facebook